Celý minulý rok jsem pomáhala klientům najít sebe sama, svou vnitřní sílu, lásku k sobě a pochopení pro sebe sama. Příběhů se šťastným koncem je spousta. Někdy hledáme jedno a přitom potřebujeme objevit něco jiného, co nás posune mnohem dál. Každý má svou rychlost změny i její míru.

Rok 2023 byl ve všech ohledech zvláštní a přivedl mě k zamyšlení se nad sebou sama, svým vlastním cílem a svými potřebami. Během koučování s Tomášem Buškem se mnohé odkrylo. Bylo nutné nechat věci být, na chvíli nic netlačit a jen pozorovat, kam se to všechno posune. Vytvořit prostor pro sebe sama. Vedlo mě to k ponoření se do kresby a malování a k mému dlouholetému koníčku – šití. 

Rozhodnout se něco opustit a začít jinde chtělo své. Terapie momentálně spí. Zůstali po ní spokojení klienti, jejich malé a velké životní změny a třeba i klidný spánek. Svou energii a sílu teď věnuji #Bahu. 

#Bahu je moje značka, pod kterou vytvářím šaty na míru – denní, společenské, svatební. A důležitou službou je i #úprava_oděvů a #zkracování_oděvů – úprava délky šatů, kalhot nebo košilí.

Zkrátka, tak dlouho se hledá poslání druhých, až se hledá to vlastní.