Koučink

Koučink osobního rozvoje

 

Co to je a jak vám může pomoct

koučink

Kdy jít ke kouči?

Znáte ten pocit, že chcete naplánovat projekt a při nedostatku času a všech nárocích okolí, to nejde? Chcete podávat lepší výkon, více se soustředit nebo se zbavit zlozvyku?

Ano s tím vším Vám může pomoct kouč. Pomocí kladení otázek, v čase, který je vyhrazen pouze Vám, si přijdete napotřeby, změny, nápady a myšlenky, které Vám pomohou nastartovat proces správným směrem a pak ten směr neztratit.

Projekt

Časové naplánování a rozpad na jednotlivé kroky.

Osobní růst

Cítíte v kostech, že změna je nutná, potřebná. Vypadá to jednoduše, ale kde začít? Jak to pojmout?

Více vlivů

Někdy je toho víc, co nás trápí, nebo potřebuje změnu (v práci nebo doma), a nějak je to propojené. A co když uděláte malou změnu tady a ona způsobí a ovlivní jiné oblasti?

Sen

Tohle je Váš sen. Fakt ho moc chcete. Ale jak se k němu dostat? A co bude pak jinak, až si ho splníte?

A tohle už ne!

Už to vážně nechcete, nechcete to řešit, nechcete to dělat. Obtěžuje Vás to, vadí Vám to. Pryč s tím!

Proces

Jak to probíhá?

Konzultace

Zavoláme si a společně probereme s jakou zakázkou do koučování přicházíte.

sezení

Během 5-ti koučovacích sezení pracujete na své zakázce a já Vám pomocí vhodných technik a otázek pomáhám Vaši zakázku vyřešit. Neradím, pouze se doptávám.

Kontrolní hovor

Po ukončení série sezení se společně pobavíme o výsledcích, změnách a posunech, které jste díky koučování udělali, a co Vám to přineslo.

Osobní zkušenost

Jak mě koučování dostalo

Zkusila jsem to ze zvědavosti. A hned po prvním sezení jsem si uvědomila to nasměrování. Chtěla jsem jen zlepšit svou pozici, umět se vyjdřovat správně, vycházet s lidmi a tak dál. Můj osobní růst byl mým tématem. A pak jsem si postupně odkryla, jak to chci mít nastavené, čeho chci dosáhnout, jak to přesně bude vypadat, až si splním, co chci … A pak jsem se rozhodla koučovat sama a mé kroky vedly do kurzu a sbírání praxe. Koučuji ve své práci i mimo ni. A ráda pomohu i Vám objevit neobjevené a chtěné.

barbora-handzelova

Balíček

5 sezení pro Vás

Během 5-ti sezení budeme spolu pracovat na vašem tématu nebo tématech, které si přinesete. Chcete se zeptat? Napište mi.