KDO JSEM A JAK VÁM MOHU POMOCI

O mNě

 

RTT praktik, kouč, manažer a taky máma, obyčejná žena se všedními starostmi.

reference

Stálo to za to, mám krásnou dceru…

Po opakovaných samovolných potratech jsem ztratila naději, že porodím živé a zdravé miminko. Bářina nahrávka mě vtáhla do mého podvědomí a krok za krokem mi pomohla začít věřit svému tělu a sobě. Pro mne osobně to byla náročná cesta, na které proteklo mnoho slz. Avšak díky jejím přesně mířeným slovům a intonaci hlasu se mi podařilo uvědomit si sama sebe a začít vnímat své tělo v jeho dokonalosti. Všechno to stálo za to a dnes držím v náruči už skoro 3 měsíce starou dceru.“

reference

Sezení online jde!

Na jednu stranu mě Barbořin popis RTT (Rapidní transformační terapie) doslova nadchl, ale na druhou jsem si neuměla představit regresní terapii bez fyzické přítomnosti terapeuta, tj. na dálku. A dost se to ve mně pralo.
Ale zbytečně;) Sezení se podařilo a byla to jízda!;) Při terapii se nám povedl notný posun a došla jsem k prozření, které bych nečekala, a přesto ho potřebovala.
I když jsme dvě hodiny pracovaly, byla jsem po sezení plná energie – jako by ze mě spadl kámen.
Dodnes každý den poslouchám nahrávku, kterou pro mě Barbora vytvořila přímo při našem sezení ještě v napojení. Připomíná mi a fixuje, co jsem prožila. Moc děkuji!
Jsem vděčná, že jsem do toho, i přes obavy, šla. Doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži.🥰 K.

Pár věcí

O mně

barbora-handzelova

ING. BARBORA HANDZELOVÁ, PHD

RTT Practitioner, kouč, manager, máma.

Ráda pomáhám lidem najít svou cestu, odstranit trápení, osvobodit se od zátěže, najít sebe sama, získat ztracenou sebedůvěru.

Zlomové situace v životě nás donutí udělat kroky, které jsme se báli udělat, nebo jsem na ně neměli odvahu. Ze dna vede cesta jen nahoru. Moje cesta k terapii začala Emočním leadershipem a knihou Biologie víry od Liptona, díky které jsem si uvědomila, že hranice neexistují. Můžeme mít vše, co chceme, pokud pro to něco uděláme. V koučovacím kurzu jsem se naučila techniky, které mým klientům pomáhaly podívat se na svůj problém z jiné strany. 

 

A během koučovacího kurzu jsem narazila na Marisu Peer a ta mi učarovala. Jednoduše jsem vyzkoušela její radu v praxi. „Stačí, abyste si řekli, že to zvládnete, že na to máte, že jste dost dobří přesně takoví, jací jste.“ A ono to najednou začalo fungovat, pár dní jsem byla bez úkostí. Rozhodla jsem se, že kurz RTT určitě udělám. A dodržela jsem to. Naučila jsem se úžasné techniky a absolvovala výcvik, díky kterému můžu pomáhat dalším lidem a to v krátkém čase. Roky sezení nejsou třeba. Zárověň jsem v sobě našla ztracené sebevědomí, sebeúctu a sebelásku, úzkosti zmizely.
A vzdělávám se a učím dál, protože je to proces, který nikdy nekončí. 
Odměnou jsou nejen peníze, ale i reference a znovu získaná svoboda a volnost mých klientů, jejich problémy jsou pryč, navždy pryč.