KDO JSEM A JAK VÁM MOHU POMOCI

O mNě

 

Certified RTT, koučka, manažerka, Ing., PhD. 

reference

Stálo to za to, mám krásnou dceru…

Po opakovaných samovolných potratech jsem ztratila naději, že porodím živé a zdravé miminko. Bářina nahrávka mě vtáhla do mého podvědomí a krok za krokem mi pomohla začít věřit svému tělu a sobě. Pro mne osobně to byla náročná cesta, na které proteklo mnoho slz. Avšak díky jejím přesně mířeným slovům a intonaci hlasu se mi podařilo uvědomit si sama sebe a začít vnímat své tělo v jeho dokonalosti. Všechno to stálo za to a dnes držím v náruči už skoro 3 měsíce starou dceru.“

reference

Prezentuju se bez obav na sítích!

Když mi Bára nabídla, že by mi mohla pomoct s mým problémem sebeprezentace na sítích, vůbec se mi do toho nechtělo. Jak by mi hypnóza mohla pomoct psát příspěvky na FB? Nic mě totiž nenapadalo a všechno mi přišlo totálně mimo mísu a trapné nebo moc kontroverzní… Nakonec jsme si sezení daly a já přišla na to, co mi vlastně nedovoluje příspěvky na FB dát! Byl to pocit, že mi to nikdo neodsouhlasil, že nemám žádnou supervizi, která by kývla jo, to je dobré, to tam dej! Teď už problém nemám, protože žádnou supervizi nepotřebuji. Vím, že mé příspěvky jsou dobré, vtipné a kontroverzí chci vyvolávat diskuzi. Bez zvědomění si příčiny bych ale nebyla schopná zjistit příčinu a jednoduše ji zrušit. Takže směle do toho a dejte si s Bárou tolik sezení, kolik jich budete potřebovat. Stojí to za to 🙂! M.

Pár věcí

O mně

barbora-handzelova

ING. BARBORA HANDZELOVÁ, PHD

Certified RTT, koučka, manažerka, PhD. Ing., blondýna

Mou vizí je, aby „dospělí byli dospělí“. Tedy lidi, co s nimi chcete spolupracovat – klidní, rozvážní, vstřícní, silní, rozhodní, ale i laskaví a projevující emoce. Takoví, které rozhodně chcete v týmu, se kterými vás baví se potkávat i pracovat.

A proto s nimi pracuji. Přichází ženy nebo muži, které trápí, úzkosti, strachy, pocity méněcennosti, nespavost nebo špatný spánek, skřípání zubů ve spaní, nesoustředění, neplodnost aj. Spolu odblokujeme, transformujeme a napravujeme.

Baví mě i práce s dětmi. Nejen proto, že naše traumata mají často kořeny v dětství nebo i dřív. Ale hlavně proto, že mi to dává obrovský smysl. Z veselých dětí rostou ti správní dospěláci.

Jak jsem se dostala k RTT – Rapidní Transformační Terapii? Začalo to Emočním Leadershipem, koučovacím výcvikem a velkou osobní a partnerskou krizí. Ano, potřebovala jsem si pomoct, abych v očích ženy v zrcadle znovu uviděla radost a lásku a šedý zarmoucený obličej proměnila v obličej plný života. Koučování bylo fajn, ale chtěla jsem něco, co půjde do hloubky a rychleji. Zjistila jsem jak účinná RTT je a jak skvělý je to nástroj. Díky RTT můžu pomáhat dalším lidem a to v krátkém čase. Roky sezení nejsou třeba. 

Věřím, že v každém z nás je potenciál k růstu a že můžeme být tím, čím chceme i jací chceme.

Jednoduše a slovy Tima Grovera:“ I help people to level up.“