Jak jsem pomohla mým klientkám

Reference

reference

Odhodlala jsem se…

Barbora je člověk nabitý pozitivní energií a odhodlaností. Přistupovala ke mě naprosto profesionálně, bez předsudků a nezatížená stereotypy, ačkoli se známe i z osobní roviny života. Měly jsme spolu pouze dvě sezení, i přesto mi díky pokládání těch správných otázek velmi změnila pohled na to, jak jsem doposud žila, a tím mi velmi pomohla ke změně – našla jsem sílu nebýt urputná a nechala jsem věci bez kontroly prostě běžet (pro člověka posedlého kontrolou je to opravdu veliká změna). Odhodlala jsem se nastoupit do školy, kde mi to velmi jde, získala jsem pracovní pozici, kterou jsem moc chtěla, odešla jsem od partnera, kde vztah uz nějakou dobu nefungoval… Skrze nově nabytý přístup a znovunalezenou vnitřní sílu se cítím mnohem svobodněji a tvořivěji. Děkuji, Baru.

reference

„Ty jsi kočka!“

 

S Bárou jsem se domluvila, protože její nabídka se mnou zarezonovala. Už mnoho let řeším tělesné bolesti a snažím se obejít bez zdravotnictví, ale pomoc je vítaná.
Už při domlouvání byla Bára vstřícná a cítila jsem z ní sílu a rozhodnost. Proběhla asi hodinová konzultace, kde jsme probraly, co jsem v životě zažila i jaké kroky jsem podnikla, aby mi bylo líp. Považovala jsem to za důležité, aby Bára věděla, kde se nacházím, který je to ten startovací bod, od kterého se odpíchne. Poté jsme měly dvouhodinovou terapii zakončenou asi patnáctiminutovou meditací, kterou si denně pouštím.
A zázraky se dějí.
Zbavila jsem se (téměř) jednoho mého asi padesátiletého zlozvyku, který už mi fakt otravoval život.
Líp se mi chodí.
A když v meditaci slyším „ty jsi kočka, Helčo“, vždycky se usmívám jak měsíček.
Bylo mi ctí, Baru ❤

reference

Stálo to za to, mám krásnou dceru…

Po opakovaných samovolných potratech jsem ztratila naději, že porodím živé a zdravé miminko. Bářina nahrávka mě vtáhla do mého podvědomí a krok za krokem mi pomohla začít věřit svému tělu a sobě. Pro mne osobně to byla náročná cesta, na které proteklo mnoho slz. Avšak díky jejím přesně mířeným slovům a intonaci hlasu se mi podařilo uvědomit si sama sebe a začít vnímat své tělo v jeho dokonalosti. Všechno to stálo za to a dnes držím v náruči už skoro 3 měsíce starou dceru.“

reference

Sama sobě v cestě…

Naše koučovací hodina neskutečně uběhla a kromě cenných poznámek, ze kterých budu ještě dlouho čerpat, mi přinesla několik cenných uvědomění. Jedním z nich bylo, že vlastně vím, co mám dělat i kde je problém, ale stojím sama sobě v cestě…
Je to tak, kouč vám neřekne, co máte dělat, ale vytáhne to z vás, protože to většinou už stejně dávno víte. Zajímavá cvičení, která Barbora použila, mě dostala na samotnou hranici komfortní zóny, ba i za ní. Protože, jak víte, zázraky se v komfortní zóně moc nedějí.
Bylo to pro mně dobrodružství a stále ještě dobíhají vhledy a objevují se nové nápady, které mě v mém podnikání posunou dopředu.
Děkuji a moc doporučuji! 🙏 D.

reference

Finanční bloky…

S Bárou jsem absolvovala RTT (Rapidní transformační terapii) zaměřenou na finanční bloky. Cítila jsem, že v mém finančním mindsetu je nějaká významná překážka, která mě brzdí. V rámci terapie vypluly na povrch zasuté překážky, o kterých bych neřekla, že tam vůbec jsou a společně jsme je odstranily. Terapie byla završená nahrávkou, kterou poslouchám dodnes. Po měsíci se cítím v klidu, mám víru v sebe, vím, že jsem na správné cestě a cítím, jak hojnost proudí a plyne (a v obratu e-shopu trhám rekordy se strmě vzrůstající tendencí :-)). Děkuji, Báro, za zajímavou zkušenost, osvobození od nesmyslných přesvědčení a za citlivý přístup 🌹 T.

reference

Sezení online jde

Na jednu stranu mě Barbořin popis RTT (Rapidní transformační terapie) doslova nadchl, ale na druhou jsem si neuměla představit regresní terapii bez fyzické přítomnosti terapeuta, tj. na dálku. A dost se to ve mně pralo.
Ale zbytečně;) Sezení se podařilo a byla to jízda!;) Při terapii se nám povedl notný posun a došla jsem k prozření, které bych nečekala, a přesto ho potřebovala.
I když jsme dvě hodiny pracovaly, byla jsem po sezení plná energie – jako by ze mě spadl kámen.
Dodnes každý den poslouchám nahrávku, kterou pro mě Barbora vytvořila přímo při našem sezení ještě v napojení. Připomíná mi a fixuje, co jsem prožila. Moc děkuji!
Jsem vděčná, že jsem do toho, i přes obavy, šla. Doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži.🥰 K.

reference

Je dost dobrý.

Milá Barboro,
moc mile jsi nás překvapila svým nasazením, intenzitou úsilí a zacílením Tvé RTT práce. Moc si pomohla našemu synovi si více věřit. Od mala, kdy byl vážně nemocný, si moc nevěřil a v rámci kruhu úzkostí se dostával stále níže a níže ve své sebedůvěře. Teprve Tvoje RTT terapie v něm probudila touhu něco změnit, pracovat na sobě a posílila jeho sebedůvěru. Ještě není s prací na sobě zcela u konce, ale určitě jsi mu dala sílu pokračovat dál a důvěřovat si, že to jde. Od doby, kdy byl vážně nemocný, mu RTT dalo poprvé pocit, že „je dost dobrý“, dost dobrý pro sebe i pro okolí a že na tom se již dá stavět a stojí to za to se dál snažit. Děkujeme, doporučujeme. Rodiče (Praha).

reference

Zbavila jsem se negativních domněnek, děkuji!

Děkuji Ti, Barboro! Měla jsem fakt nepříjemné problémy. Pomohla jsi mi pochopit, že jsem si s sebou táhla negativní domněnky, zatím co jsem měla být na sebe hrdá, protože jako dítě jsem byla dost statečná na to, abych se správně rozhodla. Ani jsem si to nepamatovala. Během jediného sezení jsi odblokovala všechny tyhle problémy. Cítím se tak volná a sebejistá!
Pracuji 2x rychleji a spím mnohem mnohem lépe.
Nemůžu Ti dostatečně poděkovat. Jsi skvělá terapeutka! 

G.V.

reference

Je nějaký důvod za diagnózou rakoviny?

Sezení s Bárou bylo opravdu transformativní. Přemýšlela jsem nad otázkou, jestli existoval důvod, proč mi byla diagnostikována rakovina prsu. Chtěla jsem v tom mít jasno, ale trochu jsem váhala se k tomu odhodlat. Když jsem o tom Barboře řekla, vyzařovala z ní otevřenost, sebevědomí a klid a povzbudila mě, abych té otázce čelila. V průběhu celého procesu mě Barbora vedla bezpečně a pohotově a přestože to byla emotivní jízda, cítila jsem se Barborou podporována. Vypořádala se se vším, co přišlo, i s těmi nejneočekávanějšími aspekty, a její důrazné otázky a pokyny byly pokaždé na místě. Barbora mi pomohla získat uvolnění a pochopení, abych nadobro uzavřela bolestivou kapitolu svého života. Cítím se svobodně a pod kontrolou a naučila jsem se toho o sobě tolik – nemohu Ti dostatečně poděkovat!
Natalie

reference

Cítím se uvolněně, děkuji!

Před mým RTT sezením s Barborou jsem přemýšlela, jak uklidnit negativní pocity a myšlenky, které se automaticky objeví v konkrétních situacích, aniž by mi to dělalo dobře. Po sezení mám pocit, že to byla ta správná věc, protože jsem zažila posun. Hluk a chvění se výrazně uklidnilo, což ovlivnilo všechny oblasti mého života. Cítím se uvolněně a mám více energie a odhodlání sledovat své cíle. H.

reference

Opravdu mi to pomohlo!

Barboro, moc se mi líbílo, jak jsi pochopila, na čem jsem chtěla pracovat během sezení a jak jsi mi pomohla. Transformační nahrávka je fantastická a ráda ji poslouchám. Jsem vděčná za tvou pomoc. A.

reference

Jsem pro sebe na prvním místě!

Milá Barboro, děkuji za tak úžasné RTT sezení, které se týkalo mého problému upřednostňování potřeb druhých před těmi mými.Cítím, že teď mohu jít svobodně vpřed a sledovat mé vlastní osobní cíle, snahy a závazky. Jsem nesmírně vděčná. C.

reference

Neuvěřitelný věci za krátký čas.

Rapidní transformační terapii jsem absolvovala v prosinci loňského roku. Šla jsem do toho s obavy, ale cítila jsem, že to prostě potřebuji.
To, co se dělo bylo něco tak skutečně transformující, to se nedá popsat, to se musí zažít. Hlava začala úplně jinak vnímat samu sebe. A výsledek je nejen můj online kurz SEO, ale i pohoda doma. Bára je příjemná, nenechá vás na pochybách a udělá s vámi za krátký čas neuvěřitelný věci. A to, že jsem si myslela, že mám vše zpracovaný, se ukázalo, že to v povědomí pořád je.
Ale po terapii se cítím skvěle, jsem silnější, sebevědomější víc než kdy předtím. M.

Reference

Jsem klidnější a sebevědomější

Paní Handzelovou jsem oslovila z důvodu diagnostikované psychické poruchy, se kterou se pojí špatné zvládání odmítnutí, impulzivní reakce a nízké sebevědomí. 

Po celou dobu se chovala velmi mile, profesionálně, a já jsem tak těšila na každou konzultaci. 
Během terapie jsem si navíc dokázala i vyřešit vztah s otcem.
První výsledky se dostavily již po první hypnóze. Cítila jsem, že jsem klidnější, ale hlavně sebevědomější, což mi pomohlo se zvládáním dalších příznaků poruchy. 
Sama jsem se během terapie snažila na sobě pracovat, což mi přineslo vytoužené výsledky a paní Handzelové budu vždy moc vděčná, že mi k tomuto dopomohla.

reference

Dokončovat, to chci.

Můj problém bylo odkládání některých věcí, které jsem měla udělat, a taky jsem se chtěla zlepšit v učení se cizího jazyka. Tak aby to bylo snadnější.
Sezení bylo příjemné a cítila jsem se pak nabitá energií, že to zvládnu. V obou případech se situace zlepšila a věřím, že to bude ještě lepší! R.

Reference