Terapie

Rychlá transformační terapie

 

Co to je a jak vám může pomoct

Terapie

Proč je RTT vyjímečná?

RTT = Rapidní Transformační Terapie je průkopnická terapie založená na neurovědě, která nabízí rychlé a efektivní výsledky kombinací nejpřínosnějších principů hypnoterapie, psychoterapie, NLP a CBT. 
RTT přináší mimořádnou trvalou změnu fyzické, emocionální a psychologické bolesti tím, že přetváří naše základní domněnky, hodnoty, zvyky a emoce, které jsou hluboko v podvědomí.
Rychlým přepojením nervových drah mozku nahrazuje RTT naše zastaralé systémy víry a negativní vzorce chování. Vytvářejí se nové myšlenky potvrzující život a začíná proces hojení.
RTT nabízí bezkonkurenční výsledky. Funguje rychle a odstraňuje potřebu nepřetržitých terapeutických sezení. Jedním sezením lze dosáhnout skvělých výsledků u řady problémů a lze jej použít u dětí i dospělých. Složitější problémy a podmínky mohou vyžadovat až tři sezení RTT.

RTT

 Vám může pomoct najít příčinu, původ a důvod Vašich potíží.

rTT

může pomoct odkrýt omezující domněnky, které Vás držely zpátky, změnit význam připojený k událostem z Vaší minulosti, abyste mohli být uvolněni a volní.

rTT

vám může pomoct získat zpět Váš hlas, Vaši sílu a sebedůvěru, propojit Vás s Vaším mimořádným sebevědomím, se kterým jste se narodili.

rTT

může pomoct znovu naladit Vaši mysl na úspěch a žít život, pro který jste byli stvořeni.

rTT

může pomoct vyzkoušet rychlou, trvalou a všudypřítomnou změnu.

Proces

Jak to probíhá?

ÚVODNÍ HOVOR

Po objednání konzultace Vám zašlu dotazník, který spolu na konzultaci probereme. Zaměříme se na to, co Vás trápí, co chcete změnit.

Terapie - sezení

Samotné sezení trvá přibližně 2 hodiny. Pomocí techniky RTT Vás uvedu do stavu hlubokého uvolnění a relaxace. Po celou dobu jste plně při vědomí a vnímáte, co se s Vámi děje. Změnit můžeme jen to, co sami chcete. Proto je terapie bezpečná.

Kontrolní hovor

Přibližně po 10, 20 a 30 dnech se s Vámi spojím a vyhodnotíme spolu, jakým směrem se posouváte, co vše se Vám daří a jaké změny ve svém životě vidíte.

Osobní zkušenost

Jak mi pomohla RTT

Na Marisu Peer, tvůrkyni RTT (Rapid Transformational Therapy) jsem narazila náhodou. Zaujala mě věta:“Vaše slova tvoří Vaši realitu. Změňte slova, změníte svou realitu.“ A tak jsem si zkusila říct: “ Máš na to, to dáš, zvládáš to.“ A druhý den jsem byla v pohodě. To mě uchvátilo a začala jsem po terapii pokukovat. Nakonec jsem se rozhodla, absolvovala kurz a začala pomáhat ostatním. Terapií jsem prošla také, několikrát v rámci výcviku. A pomohlo mi to odblokovat nechuť vykračovat ze svého stínu, zlepšit zrak, odstranit úzkosti, být sama sebou a jít si za tím, za čím chci. 

Balíček

Terapie

Balíček se skládá ze 3 sezení, které lze platit samostatně. Před sezením si zavoláme (30 – 60 min) a zjistíme, čím se budeme na sezení zabývat. Samotné sezení trvá přibližně 2 hodiny. Po sezení v mezidobí mi můžete zavolat (30 – 60 min). Doba mezi sezeními je podle potřeby, maxilmálně 21 dní.